03 Aralık 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri Kamu İhaleleri

 İnşaat ve Yapı Malzemeleri

İnşaat ve Yapı Malzemeleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 24 farklı kurum tarafından 19 farklı ilde gerçekleşecek 27 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ayvalık Devlet Hastanesi, Balıkesir Devlet Hastanesi, DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Siirt Hava Alanı Müdürlüğü, DÜZCE KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU, ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü, Iğdır Şehit Bülent Aydın Hava Limanı Müdürlüğü DHMİ, KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, KEÇİÖREN BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ, KIRIKKALE BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Malatya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı MASKİ, Mersin Toros Devlet Hastanesi, SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, SERİK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, SİNOP ERFELEK İÇME SUYU VE HİZMET BİRLİĞİ, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ Merkez, TİRE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ- İZMİR, UŞAK BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Metro İzmir Büyükşehir Belediyesi Metro İşletmesi Taşımacılık İnşaat Sanayi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Ankara, Antalya, Balıkesir, Denizli, Düzce, Gaziantep, Iğdır, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Siirt, Sinop, Uşak, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
YANGIN HİDROFOR SİSTEMİ BAKIM HİZMETİ ALIMI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kayseri
Sıhhi Tesisat Malzemesi Mal Alım İşi Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ) Genel Müdürlüğü Gaziantep
Asfalt Mıcır Alımı Nakli ve Depolama İşi KIRIKKALE BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Kırıkkale
Boya Ve Malzemeleri KEÇİÖREN BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ Ankara
Kum, filler, alt yapı dolgu malzemesi TİRE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ- İZMİR İzmir
Hazır Beton Alım SERİK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Antalya
Boya ve boya malzemesi TİRE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ- İZMİR İzmir
30000 M2 8CM KİLİTLİ BETON PARKE TAŞI VE 2000 METRE BETON BORDÜR TAŞI MAL ALIM İŞİ KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Muğla
Çelik Boru Mal Alımı UŞAK BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Uşak
Tarımsal Sulama Borusu DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Denizli
ETKB Bahçelievler Merkez Kampüs ABCD, KLMN ve R (Misafirhane) blok binaları kızgın su borulu eşanjörlerinin tadilatında kullanılmak üzere 9 kalem malzeme TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ Merkez Ankara
2 ADET İÇ RESİRKÜLASYON POMPASI ALIM İŞİ Malatya Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı MASKİ Malatya
PVC SİNEKLİK ALIMI (572) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
KURU TOZ ANYONİK POLİELEKTROLİT ALIMI SİNOP ERFELEK İÇME SUYU VE HİZMET BİRLİĞİ Sinop
DEMİRHANE ATÖLYEMİZ İÇİN KUTU PROFİL ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
4 KALEM NALBURİYE MALZEMESİ ALIMI DÜZCE KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU Düzce
KAPAK CONTASI ALIMI Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir
KAYDIRMAZ BANT ALIMI İzmir Metro İzmir Büyükşehir Belediyesi Metro İşletmesi Taşımacılık İnşaat Sanayi İzmir
DEMİR MALZEME ALIMI SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Sakarya
FOTOSELLİ KAPI ARIZALARI (NÖROLOJİ YOĞUN BAKIM) Mersin Toros Devlet Hastanesi Mersin
HASTANEMİZ İHTİYACI SU SEVİYE ŞAMANDIRASI İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul
Oluk Borusu Alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Siirt Hava Alanı Müdürlüğü Siirt
BOARDEX,KÖŞEBENT VE KALEKİM ALIMI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü Muğla
YANGIN HİDRANTI İÇİN KLEPE ALIMI Iğdır Şehit Bülent Aydın Hava Limanı Müdürlüğü DHMİ Iğdır
ÇİFT KANATLI OTOMATİK FOTOSELLİ KAPI ALIMI Ayvalık Devlet Hastanesi Balıkesir
PANİK BAR YANGIN KAPI KOLU ALIMI Ayvalık Devlet Hastanesi Balıkesir
PROFİL MALZEME ALIMI SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Sakarya

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 İnşaat ve Yapı Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527