03 Aralık 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Kamu İhaleleri

Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri

Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 10 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş., Arnavutköy Devlet Hastanesi, Bigadiç Devlet Hastanesi, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, KOCAELİ ENVANTER KONTROL MERKEZİ KOMUTANLIĞI, Manisa Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, SGK ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, TAVŞANLI T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ, İZENERJİ İNSAN KAYNAKLARI TEMİZLİK BAKIM VE ORGANİZASYON ENERJİ YAYINCILIK REKLAM TURİZM SANAYİ TİCARET A.Ş., İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.)
İller: Amasya, Ankara, Balıkesir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kocaeli, Kütahya, Manisa, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
ALIŞVERİŞ KARTI İLE GIDA VE TEMEL İHTİYAÇ YARDIMI ALIM İŞİ İZENERJİ İNSAN KAYNAKLARI TEMİZLİK BAKIM VE ORGANİZASYON ENERJİ YAYINCILIK REKLAM TURİZM SANAYİ TİCARET A.Ş. İzmir
40 Adet Kart Dolum ve Fatura Ödeme Kiosk Alım İşi Manisa Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Manisa
Dijital Mecra ve Kitlesel Programlarda Kullanılmak Üzere Mal Alım İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
3 Kısım Hastane Sistemlerinin/Cihazlarının 7/24 Hizmet Sunumuna Hazır Halde Tutulması ile Pnömatik Tüp Taşıma ve Otomasyon Sistemlerinin Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı İşi Arnavutköy Devlet Hastanesi İstanbul
1 KALEM BATARYA BLOĞU ALIMI KOCAELİ ENVANTER KONTROL MERKEZİ KOMUTANLIĞI Kocaeli
Robotik malzeme alımı yapılacaktır İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İstanbul
Sayaç alınacak AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Kahramanmaraş
Telefon Alımı Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Amasya
MAMAK SGM VE POLATLI SGM SIRAMATİK SİSTEMİ ARIZASININ GİDERİLMESİ SGK ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Ankara
32′ HD Led TV TAVŞANLI T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Kütahya
AIS PERFORMANS YILLIK TEST İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.) İzmir
KABLOLU VE KABLOSUZ HEMŞİRE ÇAĞRI SİSTEMİ YILLIK BAKIM ONARIM HİZMETİ Bigadiç Devlet Hastanesi Balıkesir

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527