03 Aralık 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Kamu İhaleleri

Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri

Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: (DHMİ) Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı Müdürlüğü, GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ Merkez, TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TPAO Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı, ZİLE M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu
İller: Ankara, Gümüşhane, Hakkari, Sakarya, Samsun, Tokat, İzmir
İhale Listesi
TDLHZM-1663 Türkiye Petrolleri A.O. Batman Bölge Müdürlüğüne Bağlı Tüm Üretim Sahaları Güç Sistemleri-Otomasyon Sistemleri Hizmet İşleri TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TPAO Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı Ankara
İTM.391 Referanslı 154 kV Derecik TM (DAP) Yapımı TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ Merkez Ankara
GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI BİRİMLER İÇİN 2023 YILI KOMPANZASYON PANOLARI PERİYODİK TAKİBİ Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gümüşhane
ETKB Bahçelievler Merkez Kampüs ABCD, KLMN ve R (Misafirhane) blok binaları kızgın su borulu eşanjörlerinin tadilatında kullanılmak üzere 9 kalem malzeme TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ Merkez Ankara
ETKB Bahçelievler Merkez Kampüsü F, P ve R Blok mutfaklarında bulunan AHU ve EF cihazlarında kullanılmak üzere 548 Adet Filtre Malzemesi TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ Merkez Ankara
CAT 6A DATA KABLOSU ALIMI TEKLIF 2023 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tokat
KONDANSATÖR ALIMI Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samsun
ELEKTRİK MALZME ALIMI SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Sakarya
Pil Alım İşi (DHMİ) Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı Müdürlüğü Hakkari
200 WATT LED PROJEKTÖR ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
2023 YILI YÜKSEK GERİLİM VE TRAFO İŞLETME SORUMLULUĞU 800 KVA (PARATONER ÖLÇÜMLERİ VE KOMPANZASYON SİSTEMİ DAHİL) ZİLE M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ Tokat

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527