03 Aralık 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Kamu İhaleleri

Akaryakıt ve Petrol Ürünleri

Akaryakıt ve Petrol Ürünleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 18 farklı kurum tarafından 17 farklı ilde gerçekleşecek 18 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Balıkesir Devlet Hastanesi, Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Dr. Abdullah Biroğul Kulp Devlet Hastanesi, ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(EÜAŞ) 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, ELMALI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ – ANTALYA, EREĞLİ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – KONYA, KORGAN BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü, KOÇARLI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü, MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – İZMİR, Nallıhan Orman İşletme Müdürlüğü, SİNOP ERFELEK İÇME SUYU VE HİZMET BİRLİĞİ, SİİRT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, TCDD Malatya 5. Bölge Müdürlüğü, TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (TKİ ELİ İŞLETME), Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği (Yaski), Yılanlı Orman İşletme Müdürlüğü, Zonguldak Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi
İller: Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Diyarbakır, Kastamonu, Konya, Malatya, Manisa, Muğla, Ordu, Siirt, Sinop, Yalova, Zonguldak, Çanakkale, İzmir
İhale Listesi
AKARYAKIT SİİRT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Siirt
Elmalı Belediyesi 2023 Yılı Akaryakıt Alımı ELMALI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ – ANTALYA Antalya
Akaryakıt Yılanlı Orman İşletme Müdürlüğü Muğla
DEMİRYOLU BAKIM SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇLARINA 11 AYLIK TAŞIT TANIMA SİSTEMİ (OTTS) İLE AKARYAKIT ALIMI TCDD Malatya 5. Bölge Müdürlüğü Malatya
250000 Kg Likit Petrol Gaz (Dökme Propan LPG) Alımı İşi ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(EÜAŞ) 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü Çanakkale
NALLIHAN ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 2023 YILI DÖNER SERMAYE BÜTÇESİ AKARYAKIT Nallıhan Orman İşletme Müdürlüğü Ankara
Akaryakıt Ürünleri KOÇARLI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Aydın
AKARYAKIT ALIMI Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü Kastamonu
AKARYAKIT ÜRÜNLERİ ALIMI KORGAN BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü Ordu
Akaryakıt Alım İşi Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği (Yaski) Yalova
euro dizel alımı EREĞLİ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – KONYA Konya
Motorin (Eurodiesel) Alım İşi Dr. Abdullah Biroğul Kulp Devlet Hastanesi Diyarbakır
KAL-YAK (FUEL OİL 4) ALIMI SİNOP ERFELEK İÇME SUYU VE HİZMET BİRLİĞİ Sinop
hidrolik sistem yağları alımı TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) EGE LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (TKİ ELİ İŞLETME) Manisa
KOMPRESÖR YAĞI ALIMI Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir
ADBLUE ALIMI MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – İZMİR İzmir
ANTFİRİZ ALIMI Zonguldak Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Zonguldak
Diyarbakır İli Çüngüş Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Hizmet Binasında Kullanılmak Üzere Kalorifer Yakıtı Alımı Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Diyarbakır

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527