02 Aralık 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Kamu İhaleleri

Temizlik, İşçilik ve Personel Hizmetleri

Temizlik, İşçilik ve Personel Hizmetleri sektöründe 30 Aralık 2022 tarihinde 6 farklı kurum tarafından 6 farklı ilde gerçekleşecek 6 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Bigadiç Devlet Hastanesi, Bor İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (DMO) Basım İşletme Müdürlüğü, Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Burdur Şeker Fabrikası Müdürlüğü, ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ
İller: Ankara, Balıkesir, Burdur, Kocaeli, Kırıkkale, Niğde
İhale Listesi
Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık tesislerinin 2023 yılı ihtiyacına binaen 17 (On yedi) kısım periyodik bakım, onarım, tamirat ,tadilat ,Raporlama Hizmet alımları İşi Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü Kırıkkale
1 ÖĞRETMEN VE 1 YARDIMCI PERSONELİN 89 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI VE 121 GÜN 1 YARDIMCI PERSONEL ÇALIŞTIRILMASI İŞİ (06/02/2023-16/06/2023 TARİHLERİ ARASINDA 89 İŞ GÜNÜ) Bor İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Niğde
Fabrikamızda Şoför-Operatör Çalıştırılması Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Burdur Şeker Fabrikası Müdürlüğü Burdur
TARH DOSYASI FASON İŞÇİLİĞİ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (DMO) Basım İşletme Müdürlüğü Kocaeli
Ambalaj atıklarının toplanması, taşınması ve değerlendirilmesi işi ihalesi ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SIFIR ATIK MÜDÜRLÜĞÜ Ankara
SU DEPOLARININ YILLIK TEMİZLENMESİ, DEZENFEKSİYONU VE BAKIM ONARIM HİZMETİ Bigadiç Devlet Hastanesi Balıkesir

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

      02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

      02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

 02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak,  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak  02 ARALIK 2023 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527