02 Aralık 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Kamu İhaleleri

Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri

Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri sektöründe 30 Aralık 2022 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 10 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: BAĞYURDU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ, BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş, BELEKCEHAN BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI, GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş, Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Elektrik Makina ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Müdürlüğü, Valilik (YİKOB) kocaeli
İller: Adana, Ankara, Kocaeli, Kırıkkale, Manisa, Yozgat, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık tesislerinin 2023 yılı ihtiyacına binaen 17 (On yedi) kısım periyodik bakım, onarım, tamirat ,tadilat ,Raporlama Hizmet alımları İşi Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü Kırıkkale
Kablo Alımı İşi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Elektrik Makina ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı Manisa
Hastanemiz Ve Ek Hizmet Binası İçin Jeneratör Ve Trafo İşletme Sorumluluğu Ve Kompanzasyon Sistemleri Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul
BELEKCEHAN KASABASI MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARA ÇEVRE DÜZENLEMESİ İÇİN 250 ADET AYDINLATMA DİREĞİ BELEKCEHAN BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI Yozgat
Kocaeli Valiliği Yerleşkesi Mekanik ve Elektrik Sistemleri Periyodik Bakım ve Onarım İşi Valilik (YİKOB) kocaeli Kocaeli
Kompanzasyon alımı Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Müdürlüğü Adana
İzolatör demiri alımı Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Müdürlüğü Adana
GES ve elektrikli şarj istasyonu kurulum işi yaptırılacaktır BAĞYURDU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ İzmir
Klemens satın alınacak BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş Ankara
ELEKTRİK DAĞITIM ŞEBEKESİ AFET VE ACİL DURUM FAALİYETLERİ HİZMET ALIM GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş İzmir

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

      02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

      02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

 02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak,  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak  02 ARALIK 2023 Elektrik Malzemeleri ve Yapım İşleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527