02 Aralık 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Kamu İhaleleri

Eğitim, Danışmanlık, Araştırma Hizmetleri

Eğitim, Danışmanlık, Araştırma Hizmetleri sektöründe 30 Aralık 2022 tarihinde 8 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 8 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Arnavutköy Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş (BOTAŞ) Ceyhan Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Antalya Hava Limanı Başmüdürlüğü, Denizli Orman Bölge Müdürlüğü, Kırıkhan Devlet Hastanesi, Van Gevaş Devlet Hastanesi, İLUH DEVLET HASTANESİ – BATMAN
İller: Adana, Antalya, Batman, Denizli, Hatay, Van, İstanbul
İhale Listesi
2023 Yılı Uzaktan Ve Yüz Yüze Eğitim Hizmeti Alım İşi BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
2023 YILI ÜCRETSİZ EĞİTİM KURSLARI HİZMET SATINALMA İŞİ Arnavutköy Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü İstanbul
Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne Bağlı Birimlerinin 2023 yılı için İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Denizli Orman Bölge Müdürlüğü Denizli
TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALIMI İLUH DEVLET HASTANESİ – BATMAN Batman
TEHLİKELİ MAADDE DANIŞMANLIK HİZMET ALIMI Van Gevaş Devlet Hastanesi Van
2023 YILI ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMET ALIMI Kırıkhan Devlet Hastanesi Hatay
Kaynak Mühendisliği Eğitimi (2 Kişi) BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş (BOTAŞ) Ceyhan Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğü Adana
2023 Yılı ( 1 Yıllık) Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmet Alımı (Teknik Şartnameye Göre) DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Antalya Hava Limanı Başmüdürlüğü Antalya

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

      02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

      02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

 02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak,  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak  02 ARALIK 2023 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527